Maszk vásár! Kötelező viselni!
3 rétegű maszk 10 darabtól csak 99 forint!
Gyerek maszk csak 99 Ft! FFP2 maszk 10 darabtól csak 349 Ft!
Led körte égő,
Inesa Led körte égő 14W, 1520 Lumen, 120W izzó helyett. E27 foglalat. Fejátmérő 70 mm, 3000 kelvin, meleg fehér. Nem vibrál a fénye!
| Cikkszám | LLK14WE2760610K3000 |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 14W |
| Fényáram | 1520 lumen |
| Szín | 3000 kelvin |
| Világítási szög | 180° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 70*70*133 mm |
| Foglalat | E27 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Inesa körte Led 14W, 1520 lumen. 3000 kelvin, meleg fehér. 180° sugárzási szög, 70 mm fejátmérő! Ez az alumínium-műanyag, házas körte Led megfelel egy hagyományos 120 Wattos hagyományos izzónak! A ledek nem zavaróak, mert nem látszanak. Ez nem körte Led izzó, hiszen nincs benne izzó szál! 30.000 óra élettartam! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Gyárakban, ahol forgó gépalkatrészek vannak eleve tilos vibrálós fényt alkalmazni, a balesetveszély miatt!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 868 db |
787 Ft + ÁFA (999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
